DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Doplňky-be-up‚ spodnice‚ závoje‚ k

Neviditelná podprsenka je řešení jak velmi rychle a efektně zkrášlit ženská ňadra bez skalpelu a podprsenek. Tato neviditelná podprsenka  je velmi tenká a pružná samolepící folie, tvarovaná do podkovy, s jejíž pomocí je možno přizvednout polohu bradavek až o několik centimetrů, nebo provést korekce – pokud má žena rozdílnou výšku prsou a trápí jí to.

Tato pomůcka je velice vhodná do šatů - letních i společenských, tílek, triček, plavek a pod.

Tato "neviditelná podprsenka" navíc prsa mírně zpevní, takže jejich pohyb pod volným textilem není až natolik nápadný, ale současně je dobře na pohybu vidět, že prsa jsou „přírodní“.

 

 

Návod k použití:

  1. Vyjměte "neviditelnou podprsenku" z obalu a a ostrými nůžkami jej upravte podle rysek na svou velikost (A,B,C,D,E)
  2. Na ňadrech nesmí být žádné krémy či kosmetické přípravky. Pokud je budete omývat – je nutno je velmi důkladně osušit a ještě několik minut počkat na úplné vyschnutí pokožky.
  3. Opatrně ohněte fólii v místě řezu krycího papíru fólií k sobě a přejeďte nehty zlehka ohyb.
  4. Fólii narovnejte a odstraňte spodní krycí papír z folie - část A.

 

     5.  Stoupněte si před zrcadlo, vyrovnejte fólii do vodorovné polohy a zlehka položte folii – okrouhlým výřezem okolo               dvorce bradavky

    6.   Uhlaďte folii na ňadru.

    7. Odstraňte opatrně horní krycí papír - část B a při tom dbejte, aby se nikde nedotkly navzájem lepící plochy a držte folii         jen za krajíček – kontakt s prsty lepidlo ihned oslabuje. Neměňte proto polohu prstů na odkryté folii.

    8. Vytáhněte ňadro kolmo vzhůru do požadované výšky a přitiskněte folii na hrudník. Ihned fólii opatrně uhlaďte.                     Všimněte si, o kolik se sníží poloha bradavky po uvolnění prstů.

 

Při dalším použití můžete "neviditelnou podprsenku" nepřikládat vodorovně, ale mírně odklánět dovnitř nebo ven a tím měnit vzdálenost bradavek.

Pokud nemáte bradavky (ve volném stavu) ve stejné výši – pamatujte na to při používání "neviditelné podprsenky" a jednoduše proveďte jejich korekci.

Fólii není možné odlepením a znovu nalepením opravovat – folie drží pevně pouze při prvním kontaktu!

Opakujte stejný postup u druhého prsu, přičemž je nutno druhou bradavku vytáhnout o kousek výše, protože po nalepení se její poloha mírně sníží. Tento rozdíl jste sledovaly u prvního prsu. U větších prsou je tento efekt větší.

Pokud chcete omezit výraznost bradavek, umístěte na ně textilní kytičky a opatrně uhlaďte. Kytičky se nalepují na bradavky v uvolněném stavu.

Uhlaďte folie, oblékněte si připravené šaty a užívejte si Vaše nové sebevědomí.

Folie odstraňujte ihned po odložení oděvu. Pomalu a opatrně. Pokožka pod folií může být lehce zrůžovělá a tento efekt brzy zmizí.

Výrobek je vyroben z nealergických materiálů, ale u citlivých osob mohou některé materiály vyvolat alergické reakce. Pokud se při používání výrobku objeví podráždění, výrobek ihned přestaňte používat! Kontaktujte prodejce, případně lékaře. Výrobek nikdy nepoužívejte, máte-li podrážděnou či jinak poraněnou pokožku

 

 

                               

Přímý nákup v eShopu!                                             

Běžná cena v ČR: 100Kč/ 1 pár

Toto zboží zasíláme jen při platbě předem.

 

 

Cena při dodaní do zahraniči - přepočet 24Kč/1Eur

Poštovné do zahraničí - dle sazebníku České pošty do té dané země.